KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455445
*
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2019
kl 20:56:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 20:28:07
1
2.400 kr
28/3 20:28:38
1
2.400 kr
1/4 14:23:39
2
2.000 kr
1/4 14:23:39
1
2.200 kr (Budbetjänt)
1/4 20:51:44
3
Vinnande bud
1/4 20:52:31
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1245 5445
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Johannes Döparen. Olja på duk, 97x73 cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/3 20:28:07 | 1 | 2.400 kr |
28/3 20:28:38 | 1 | 2.400 kr |
1/4 14:23:39 | 2 | 2.000 kr |
1/4 14:23:39 | 1 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
1/4 20:51:44 | 3 | Vinnande bud |
1/4 20:52:31 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johannes döparen olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:37